Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu (AİF) aşağıdakı SATINALMANI elan edir Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu (AİF) aşağıdakı SATINALMANI elan edir
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu (AİF) aşağıdakı SATINALMANI elan edir
Azərbaycan İpoteka Fondu əsas vəsaitlərinin illik inventarizasiya prossesinin avtomatlaşdırılması məqsədilə xüsusi proqram təminatının alınması, quraşdırılması və ilkin inventarizasiya nəticələrinin AİF-in Avtomatlaşdırılmış Baş Mühasibat Uçotu Sisteminə miqrasiyası üzrə xidmətlərinin alınması ilə bağlı Təkliflər sorğusunun müddətini uzatmışdır. Belə ki, ilkin sənədlər (təklif istisna olmaqla) 13 noyabr 2014-cü il tarixinədək, təklif zərfi 25 noyabr 2014-cü il saat 18.00-dək Fondun Bakı ş., Bül-bül pr. 40 ünvanında yerləşən inzibati binasında qəbul ediləcəkdir. Məsələ üzrə zərflər 26 noyabr 2014-cü il saat 15.00–da Fondun inzibati binasında açılacaqdır. Məsələ ilə bağlı Mahirə Əliyevaya 441-24-23 (daxili nömrə 134) müraciət etmək olar. >

The Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of Azerbaijan Republic announces the following purchase. The Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of Azerbaijan Republic announces the following purchase.
The Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of Azerbaijan Republic announces the following purchase.
The Azerbaijan Mortgage Fund extended the period of Request for Proposals related to purchase and installation of special software and purchasing of services on migration initial inventory results to Automated Accounting System of AMF in order to automate the annual inventory process of fixed assets of Azerbaijan Mortgage Fund. The following documents on procurement will be accepted: Initial documents (with the exception of the suggestion) till 1800 on 13.11.2014; Offer envelopes till 1800 on 25.11.2014. Envelopes on the issue will be opened in administrative building of AMF in Baku Bul- Bul avenue at 15 00 on 26.11.2014.For additional information- Mahira Aliyeva tel. 441-24-23 (133)