Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu (AİF) aşağıdakı SATINALMANI elan edir Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu (AİF) aşağıdakı SATINALMANI elan edir
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu (AİF) aşağıdakı SATINALMANI elan edir
AİF üçün dəftərxana, azqiymətli və təsərrüfat mallarının alınması ilə bağlı Təkliflər sorğusu.
Satınalma üzrə əlaqələndirici şəxs: Fərid Əsgərov, telefon: 441-24-23 (111).
Satınalma üzrə ilkin sənədlər 12.02.2015-ci il tarixinədək, təklif zərfləri isə 26.02.2015-ci il tarixinədək qəbul ediləcəkdir. Məsələ üzrə zərflər 27.02.2015-ci il tarixində AİF-in Bakı şəh., Bül-bül pr. 40 ünvanında yerləşən inzibati binasında saat 15.00-da açılacaqdır.

Azerbaijan Mortgage Fund (AMF) under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces following procurement Azerbaijan Mortgage Fund (AMF) under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces following procurement
Azerbaijan Mortgage Fund (AMF) under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces following procurement
The request for proposals in connection with procurement of stationery, semi-precious and household goods for AMF.
Procurement Coordinator: Farid Askerov, Phone: 441-24-23 (111)
There will be accepted the initial documents for procurement till 12.02.2015 and the offer envelopes till 26.02.2015. Envelopes on issue will be opened at 15:00 on 27.02.2015 in Administrative building located in Bul- bul ave. in Baku