Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı satınalma üzrə KOTİROVKA SORĞUSUNA dəvət edir Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı satınalma üzrə KOTİROVKA SORĞUSUNA dəvət edir
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı satınalma üzrə KOTİROVKA SORĞUSUNA dəvət edir
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondunun server və arxiv otaqları üçün aşağıda qeyd olunan təhlükəsizlik avadanlıqlarının alınması və quraşdırılması üzrə xidmətlərin alınması ilə bağlı Kotirovka sorğusu:
- Server və arxiv otağı üçün temperatur, tüstü, hərəkət və həyəcan sensorlu GSM    siqnalizasiya sistemi (EcoControl gsm alarm), quraşdırma və sazlama (1 il zəmanət) üzrə - 4 (dörd) ədəd.
Kotirovka sorğusu üzrə sənədlər (təklif istisna olmaqla) 09 iyun 2014-cü il tarixinədək, kotirovka üzrə möhürlənmiş və imzalanmış təkliflər 19 iyun 2014-cü il saat 18.00-dək Azərbaycan İpoteka Fondunun Bakı şəhəri, Bül-bül prospekti 40 ünvanında yerləşən inzibati binasında qəbul ediləcəkdir. Məsələ üzrə zərflər 20 iyun 2014-cü il saat 16.00–da Azərbaycan İpoteka Fondunun inzibati binasında açılacaqdır.
Məsələ ilə bağlı, əlavə məlumat almaq üçün 441-24-23 nömrəli telefona zəng etməklə bu satınalma üzrə əlaqələndirici şəxs  - Mətin Hacıyevə (daxili nömrə 133) müraciət etmək olar.

Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan invites to REQUEST FOR QUOTATION on the following procurement: Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan invites to REQUEST FOR QUOTATION on the following procurement:
Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan invites to REQUEST FOR QUOTATION on the following procurement:
The request for quotation associated with purchase of services on purchase and installation of following safety equipments for server and archive rooms of Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan:
-         Temperature for server and archive room, smoke, GSM alarm system with an action and excitement sensor (EcoControl gsm alarm), installation and commissioning (1 year warranty) - 4 (four) units.
The documents on the request for quotation (With the exception of the offers) will be opened on June 09, 2014 and the signed and sealed proposals on the request for quotation will be opened on June 19, 2014 at 06:00 pm will be accepted in the administrative building located in Baku Azerbaijan Mortgage Fund, Bul-Bul Avenue 40. Envelopes on proposition will be opened at 03:00 pm on June 20, 2014 in the administrative building of Azerbaijan Mortgage Fund.
Contact person on procurement: Matin Hajiyev (head of Department of Information Technology). Tel: 441-24-23 (133).