Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu üçün kompüter, server və şəbəkə avadanlıqlarının alınması və quraşdırılması üzrə xidmətlərin alınması ilə bağlı təkliflər sorğusu.
Satınalmada iştirak haqqı 100 (bir yüz) AZN-dir. İştirak haqqı Azərbaycan İpoteka Fondunun aşağıdakı hesabına köçürülməlidir:
м/h AZ74NABZ01451700000000001944, H/n: AZ57NABZ01360450000000005944, коd 501004, VÖEN – 1400729041, S.W.I.F.T BİK NABZAZ2J
Əsas şərtlər toplusunu, iştirak haqqının ödənilməsi təsdiq edən sənədi (qəbz) təqdim etməklə əlaqələndirici şəxsdən almaq mümkündür.
Tender üzrə möhürlənmiş və imzalanmış təkliflər 23 iyun 2014-cü il saat 18.00-dək, bütün digər tələb olunan sənədlər isə 10 iyun 2014-cü il saat 18.00-dək Azərbaycan İpoteka Fondunun Bakı şəhəri, Bül-bül prospekti 40 ünvanında yerləşən inzibati binasında mühafizə polisi tərəfindən qəbul ediləcəkdir. Göstərilən vaxtdan gec təqdim olunmuş zərflər açılmadan geri qaytarılacaqdır. Məsələ üzrə zərflər 24 iyun 2014-cü il saat 15.00–da Azərbaycan İpoteka Fondunun inzibati binasında açılacaqdır.
Satınalmalar komissiyasının əlaqələndirici şəxsi: Mətin Hacıyev (İnformasiya texnologiyaları şöbəsinin rəisi). Telefon: 441-24-23 (133).

The request for proposals associated with the purchase and installing of equipments of computer, server and network for Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan.
The value of participation in a procurement is 100 (one hundred) AZN. The value of participation must be transferred to the following account of the Azerbaijan Mortgage Fund:
м/h AZ74NABZ01451700000000001944, H/n: AZ57NABZ01360450000000005944, code 501004, Tax – 1400729041, S.W.I.F.T BİK NABZAZ2J
1. Application for participate in Tender ( it must be written applications on each Lots);
5. The document confirming authorities of a person, who has authority to sign the proposal and purchase contract ( the order about appointment to position);
6. Bank statement about situation of the last financial year of bidder's action;
7. The reference about lack of taxes and other overdue compulsory payments in Republic of Azerbaijan (State Social Protection Fund and Ministry of Taxes of the Republic of Azerbaijan);
8. Other required documents and information in set of main terms of request for proposals.
Any other information, which is confirming the quality of bidder's services, may be added too.
Contact person of Procurement Committee: Matin Hajiyev (head of Department of İnformation Technology). Tel: 441-24-23 (133).