Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı SATINALMANI elan edir Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı SATINALMANI elan edir
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı SATINALMANI elan edir
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka  Fondunun 2015-ci il üçün maliyyə hesabatlarının auditinin keçirilməsi üzrə kənar auditorun seçilməsi ilə bağlı təkliflər sorğusu.
Satınalmada iştirak haqqı 150 AZN-dir. İştirak haqqının ödənilməsi üçün AİF-in bank rekvizitləri:
AİF VÖEN: 1400729041, Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Bankı, AMB VÖEN: 9900071001,
M/h: AZ74NABZ01451700000000001944, Kodu:  501004, H/h: AZ57NABZ01360450000000005944,
S.W.I.F.T  BIK: NABZAZ2J
Satınalma üzrə ilkin sənədlər 27.07.2015-ci il tarixinədək, təklif zərfləri isə 07.08.2015-ci il tarixinədək qəbul ediləcəkdir. Məsələ üzrə zərflər 10.08.2015-ci il tarixində AİF-in Bakı şəh., Bül-bül pr. 40 ünvanında yerləşən inzibati binasında saat 15.00-da açılacaqdır.
Satınalmanın nəticəsi Azərbaycan İpoteka Fondunun Əsasnaməsinə uyğun olaraq Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankının İdarə Heyəti tərəfindən təsdiq edildikdən sonra satınalmanın qalibi elan ediləcəkdir.

The request for proposals in connection with selection of external auditor on making audit financial statements of Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan for 2015
Participation fee in each procurement is 150 (one hundred fifty) AZN. The participation fee shall be pay to following account of Azerbaijan Mortgage Fund.
AMF TIN: 1400729041, Central Bank of Azerbaijan Republic, ANB TIN: 9900071001,
M/h: AZ74NABZ01451700000000001944, Code:  501004, H/h: AZ57NABZ01360450000000005944,
S.W.I.F.T  BIK: NABZAZ2J
Initial documents till 27.07.2015;
Offer envelopes till 07.08.2015.
Envelopes on the issue will be opened in administrative building of AMF in Baku Bul- Bul avenue at 15 00 on 10.08.2015
In accordance with the Statute of the Azerbaijan Mortgage Fund, the Executive Board of the Central Bank of the Republic of Azerbaijan will announce the winner of procurement after the approval of procurement results.