Azərbaycan İpoteka Fondunun elektron poçt sisteminin təhlükəsizliyinin gücləndirilməsi məqsədilə CommuniGate-Pro proqram təminatının alınması və quraşdırılması ilə bağlı Kotirovka sorğusunun müddəti uzadılmışdır:
Kotirovka sorğusu üzrə sənədlər (təklif istisna olmaqla) 23 iyun 2014-cü il tarixinədək, kotirovka təklifi 07 iyul 2014-cü il saat 18.00-dək Fondun Bakı ş., Bül-bül pr. 40 ünvanında yerləşən inzibati binasında qəbul ediləcəkdir. Məsələ üzrə zərflər 08 iyul 2014-cü il saat 15.00–da Fondun inzibati binasında açılacaqdır.
Məsələ ilə bağlı, əlavə məlumat almaq üçün Mətin Hacıyevə 441-24-23 (daxili nömrə 133) müraciət etmək olar.

Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces / Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces /
Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces /
The period of request for Quotation extended associated with purchase and installation of Commune Gate- Pro software in order to strengthen the security of the e- mail system of Azerbaijan Mortgage Fund. The following documents will be accepted: Documents on request for proposals (with the exception of the suggestion) till June 23, 2014;
Offer envelopes till July 07, 2014.
Envelopes on the issue will be opened in administrative building of AMF in Baku Bul- Bul avenue at 15 00 on July 08, 2014.