Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdindəAzərbaycan İpoteka Fondu (AİF) aşağıdakı SATINALMANI elan edir Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdindəAzərbaycan İpoteka Fondu (AİF) aşağıdakı SATINALMANI elan edir
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdindəAzərbaycan İpoteka Fondu (AİF) aşağıdakı SATINALMANI elan edir
AİF-in Veb səhifəsinə illik dəstək xidmətinin (texniki və tərcümə işləri) alınması üçün Təkliflər sorğusu.
Satınalma üzrə ilkin sənədlər 16.04.2015-ci il tarixinədək, təklif zərfləri isə 29.04.2015-ci il tarixinədək qəbul ediləcəkdir. Məsələ üzrə zərflər 30.04.2015-ci il tarixində AİF-in Bakı şəh., Bül-bül pr. 40 ünvanında yerləşən inzibati binasında saat 15.00-da açılacaqdır.

Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan (AMF) announces following procurement Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan (AMF) announces following procurement
Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan (AMF) announces following procurement
There will be accept the initial documents for procurement untill 16.04.2015 and the offer envelopes untill 29.04.2015. The envelopes on issue will be open at 15:00 on 30.04.2015 in Administrative building located in Bul- bul ave. in Baku.