Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı SATINALMANI elan edir Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı SATINALMANI elan edir
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı SATINALMANI elan edir
Azərbaycan İpoteka Fondu üçün dəftərxana, azqiymətli və təsərrüfat mallarının alınması ilə bağlı təkliflər sorğusu.
Satınalmada iştirak haqqı 50 AZN-dir. İştirak haqqı Azərbaycan İpoteka Fondunun aşağıdakı hesabına köçürülməlidir:
Satınalmada iştirak edən iddiaçı özü haqda aşağıdakı məlumatları təqdim etməlidirlər:
1. Satınalmada iştirak etmək üçün ərizə;
2. İştirak haqqının ödənilməsini təsdiq edən bank sənədi;
3. Hüquqi statusu və dövlət qeydiyyatını təsdiq edən sənədlərin surətləri (nizamnamə və dövlət qeydiyyat şəhadətnaməsi), ƏDV qeydiyyatının olub-olmamasını müəyyən etməyə imkan verən sənədlərin surətləri, VÖEN, bank rekvizitləri;
4. Təklifi və satınalma müqaviləsini imzalamaq səlahiyyətinə malik olan şəxsin səlahiyyətlərini təsdiq edən sənəd (vəzifəyə təyin edilməsi barədə əmr);
5. İddiaçının fəaliyyətinin axırıncı ili üzrə maliyyə vəziyyəti haqqında bank arayışı;
6. Azərbaycan Respublikasında vergilərə və digər icbari ödənişlərə dair yerinə yetirilməsi vaxtı keçmiş öhdəliklərin olmaması haqqında müvafıq vergi orqanından arayış;
1. Təkliflər sorğusunun Əsas şərtlər toplusunda tələb olunan digər sənədlər və məlumatlar.
İddiaçıların təqdim edəcəyi malların keyfiyyətini təsdiqləyən hər hansı digər məlumatlar da əlavə edilə bilər.
Əsas şərtlər toplusunu, iştirak haqqının ödənilməsi təsdiq edən sənədi (qəbz) təqdim etməklə əlaqələndirici şəxsdən almaq mümkündür.
Satınalma üzrə tələb olunan sənədlər (tender təklifi istisna olmaqla) 25 fevral 2014-cü il saat 18.00-dək, möhürlənmiş və imzalanmış zərfdə tender təklifi 06 mart 2014-cü il saat 18.00-dək Azərbaycan İpoteka Fondunun Bakı şəhəri, Bül-bül prospekti 40 ünvanında yerləşən inzibati binasında mühafizə polisi tərəfindən qəbul ediləcəkdir. Məsələ üzrə zərflər 07 mart 2014-cü il saat 15.00–da Azərbaycan İpoteka Fondunun inzibati binasında açılacaqdır. İddiaçılar ən azı bir gün əvvəl səlahiyyətli nümayəndəsinin adını yazılı surətdə Satınalmalar komissiyasına bildirməklə zərflərin açılmasında iştirak etməyə dəvət olunurlar. Bu zaman həmin şəxs səlahiyyətlərini təsdiq edən müvafiq sənəd və ya vəkalətnamə təqdim etməlidir.
Məsələlərlə bağlı əlavə məlumat almaq üçün 441-24-23 nömrəli telefona zəng etməklə əlaqələndirici şəxs Nicat Rzayevə (daxili nömrə 151) müraciət etmək olar.

Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces the following purchases Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces the following purchases
Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces the following purchases
The request for proposals associated with the purchase of stationery, inexpensive and household goods for Azerbaijan Mortgage Fund.
The value of participation in a procurement is 50 (fifty) AZN. The value of participation must be transfered to the following account of the Azerbaijan Mortgage Fund.
m / h: AZ74NABZ01451700000000001944, Account №: AZ57NABZ01360450000000005944, code: 501004 ID: 1400729041, SWIFT BIC: NABZAZ2J
The applicant, who participate in procurement, must submit the following information about himself:
1. Application for participate in procurement;
3. Approved copies of documents about applicant's legal status and confirming the state registration (charter, state registration certificate,.), the copies of documents, which are allow to determine whether there is VAT registration, Tax ID, bank details;
4. The document confirming authorities of a person, who has authority to sign the proposal and purchase contract ( the order about appointment to position);
5. Bank statement about situation of the last financial year of bidder's action;
6. The reference about lack of taxes and other overdue compulsory payments in Republc of Azerbaijan;
Required other documents and informations in set of main terms of reguest for proposals;
Collection of main conditions and a document confirming the payment of the participation fee (receipt) can be obtained from the coordinator with submitting.
For additional information on the other propositions you can call the contact person Mr. Nijat Rzayev 441-24-23 (ext. 151)